Diğer üç şirkete katılan Audi: Wanderer, DKW ve Horch
Diğer üç şirkete katılan Audi: Wanderer, DKW ve HorchTelva Somoza 1 - Tahmin Hava iyi değilse tahminden daha önemli bir şey yoktur. Akılsız bir şekilde yola çıkan sürücüler genellikle en cesur olanlardır, ancak aynı zamanda acil servisi arayıp bitirenlerdir. Kötü düşünün ve haklı olacaksınız, kendinizi en kötü senaryoya koyun ve bunun için iyice hazırlanın. Dikkatli […]

Diğer üç şirkete katılan Audi: Wanderer, DKW ve Horch

Telva Somoza

1 - Tahmin

Hava iyi değilse tahminden daha önemli bir şey yoktur. Akılsız bir şekilde yola çıkan sürücüler genellikle en cesur olanlardır, ancak aynı zamanda acil servisi arayıp bitirenlerdir. Kötü düşünün ve haklı olacaksınız, kendinizi en kötü senaryoya koyun ve bunun için iyice hazırlanın. Dikkatli olduğunuz zamanlarda araba kullanmaktan kaçınırsanız, tüm sevdikleriniz bunu takdir edecektir.

2 - Bakım

Arabalar genellikle bir andan diğerine bozulmaz. Bir eleman başarısız olmaya başlarsa, fırtınanın ortasında güvenilirliğini kontrol etme riskine girmeyin, sonuç ölümcül olabilir. Silecek lastiklerini ve ön camı, düşük sıcaklıklarda kolayca kırılma eğiliminde olan alanları ve herhangi bir çatlak görürsek ... üzgün olmaktan daha güvenli olduğunu kontrol edeceğiz. Aynı pillerle, kışın başka bir parça daha acı çekti.

3 - Lastikler

Asfaltla tek bağlantımızdır. Ailenin en iyi ellerine, yol hakkında mükemmel bilgiye veya piyasadaki en etkili dört tekerlekten çekişe zaten sahip olabiliriz, eğer lastikler son ayaklarda ise, bunların hiçbiri sizi beklenmedik durumdan kurtaramaz. En iyisi Dört Mevsim lastikleri (tüm mevsimler için) ve hatta eğer fikrimiz dağa çıkmaksa kış lastikleri takmaktır. Ekonomik gider önemlidir, bu yüzden en azından aşınmasını kontrol altında tutun. 1 € 'luk madeni para hilesi yanılmaz, eğer altın kenarları yuvalar arasında gizli değilse kauçuğu değiştirmeliyiz.

4 - Zincirler

Çoğumuz kendimizi bir fırtınanın ortasında bulduk ve zincirleri takmayı öğrendik, çünkü onları takmak artık tavsiye olmamalı. Önemli andan önce derslere 15 dakika ayırmanın hiçbir maliyeti yoktur, kendimizi kötü bir donma ve müteakip soğuktan kurtaracağız. Kumaş modellerin montajı daha kolaydır ancak daha az etkilidir ve yüzeyde yeterince kar yoksa dakikalar içinde kırılırlar. 

5 - Dikkat iki değerdedir

Medya fırtınalardan, kaostan ve kapalı yollardan bahsediyorsa ama evet ya da evet seyahat etmeniz gerekiyorsa hazırlanın. İşlerin gereğinden fazla karmaşıklaşması ihtimaline karşı depoyu doldurun ve yiyecek ve su yükleyin. Umarım arabanın ısınması devam eder! Hızlı yollarda, sağdaki iki şeritte gitmek, soldan kar küreme ve olası acil durumlar için ayrılmak daha iyidir.

|

7 - Yüzeyi okuyun

Karda araba sürmek için bununla ilgili bazı ayrıntıları anlamanız gerekir. Örneğin, son düşüş, lastiği halihazırda arabaların geçişi ile sıkıştırıldığı zamandan daha fazla kavrar. Ayrıca onu ayırırlar ve buz tabakalarının ortaya çıkmasını sağlarlar. Miktarın az olması durumunda izleri takip etmek daha iyidir, ancak çok kar varsa araçların bıraktığı izleri bırakacağız ve böylece tutuş daha iyi olacaktır.

8 - Korkunç yamaçlar

Dağa ulaşmak için evet yukarı çıkmalı ve sonra aşağı inmelisiniz. Kar yağmışsa, tamamen durdurmadan veya ani hızlanmalar yapmadan aracın ataletinin bize eşlik etmesine izin vermek en iyisidir. Yavaşlık bizim müttefikimiz olacak ama sıkışıp kalabileceğimiz için asla çok fazla olmayacak. Bu durumda tekerleklerin altına bir şey koymamız ve yer açmak ve kavrama elde etmek için yönü değiştirmemiz gerekecek, ayrıca çekiş kontrollerinin bağlantısını kesmemiz de tavsiye edilir. 

9 - Test

Sadece yüzeyden yeterince eminseniz, daha fazla kuvvetle fren yapar ve hızlanırsınız, böylece sınırın nerede olduğunu bilirsiniz ve daha rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

10 - Yumuşak

Araba zincirleriyle ilgili tüm sırlar ve bunların nasıl takılacağı

Zaman değişikliğinden sonra yol güvenliği için ipuçları

Yamaçlarla bahsettik ama genel bir tavsiye. Kardan önce en iyisi tatlılıktır. Hızlandırıcıya, direksiyona veya frene çok nazik davranın, böylece kar lastik dişlerine yavaş yavaş gömülür ve savrulmaya neden olacak ani bir tutuş kaybına sahip değiliz. Her şey daha yavaş gerçekleşiyor, ayrıca fren yapıyor, bu yüzden daha büyük bir güvenlik mesafesini korumamız gerekecek.

Bir zamanlar… 1899'da Köln'de kurulan yaratıcısı August Horch gibi “Horch” adlı bir otomobil şirketi. İşler https://goldbets.top/en-iyi-siteler/ o kadar iyi gidiyordu ki, şirket ilk arabasını bile yaptı. Ancak, bu ilk çıkışından sekiz yıl sonra, Ağustos, ortaklarıyla olan birçok anlaşmazlık nedeniyle şirketten ayrıldı ve kendi şirketini kurmaya hazırdı. Daha erken olmaz dedi ve bitirdi. Ona "August Horch" dedi. Cie. Motorwagenwerke AG ”ve genel merkezini Zwickau'da kurdu. Sorun, Horch'un adının önceden (eski şirketi tarafından) tescil edilmiş olmasıydı, bu nedenle, yasal kargaşadan sonra yetkililer, bu adı bir araba markası olarak kullanmasını yasakladı.

02 Ara 2019, 6:29 pm CET

Çizim

Gerçek şu ki, sevgili Ağustos'umuz oldukça inatçıydı, bu yüzden yeni şirketinin kendi soyadının başka bir dilde olması gerekse bile bir isim olarak olduğu fikrinden vazgeçmeye istekli değildi. 'Horch' Almanca'da 'dinlemek' anlamına geliyor, bu yüzden Ağustos kelimesi Latince'ye çevrildi ve oradan şirketin yeni ve kesin adı olan "Audi Automobilwerke" geldi.

Birinci Dünya Savaşı'nın sona ermesinden sonra ülke ekonomisi keskin bir şekilde kötüleşirken, onu pratikte sefalet içinde bırakarak zaman geçti. Bu zor durumun bir sonucu olarak, birçok şirket iflas etti, diğerleri ise güçlerini birleştirmek ve ilerlemek için güçlerini birleştirdi. Diğer üç şirkete katılan Audi'de durum buydu: Wanderer, DKW ve Horch. Evet ... Horch, yine. İşte dört şirketin her birini simgeleyen dört yüzük, Auto Union adlı yeni bir firmada toplandı. Ancak logo ilk kez 1932 yazında halka tanıtıldı.

Dört markanın birbiriyle rekabet etmemesi niyetiyle her biri belirli bir sektöre yönlendirildi. Horch ileri teknoloji lüks araçları alarak öne çıktı. DKW motosikletleri ve küçük arabaları devraldı; Orta büyüklükteki araçlarla Wanderer; ve orta segmentin lüks otomobilleriyle Audi.

İkinci Dünya Savaşı, Almanya'da bir kez daha kasvetli bir tablo bıraktı. Bu zor yıllarda, lükse yer yoktu, bu yüzden hem Horch hem de Audi, küçük DKW ticari araçlardan kurtularak haritadan kayboldu.

Ancak, 1964 ile 1966 arasında Volkswagen, Auto Union'ın tüm hisselerini satın aldı. İki yıl sonra, 1968'de Audi, halihazırda dört yüzüğü kullanan Audi 100'ün sunum markası olarak yeniden lanse edildi - mevcut olanlara çok benziyordu.

Alfa Romeo kalkanının sırrı

BMW logosunun arkasındaki hikaye

Sonunda, birkaç ay sonra firma, teknolojik bilgi birikimi ile öne çıkan ve Volkswagen ve Audi'nin Audi 80 veya Volkswagen Passat gibi gelecek harikaları yaratmak için en iyi şekilde yararlanacağı bir marka olan NSU ile birleşti.

Amerikalı otomobil üreticisi Gamescom 2018 haftasında yeni bir yüksek performanslı modeli tanıtmayı planlıyor.Ford, Avrupa'nın en büyük video oyunu kongresi olan ve 21 ile 25 Ağustos tarihleri ​​arasında Köln'de (Almanya) gerçekleşen bu etkinlikten yararlanmak istiyor. Avrupa sürümünün Amerikan ile özümsenip özümsenmediğini bilmeden Ranger Raptor'u tanıttı.

08/14/2018

13: 58'de CEST

Álvaro Falcó

Araba markaları, video oyunlarının (gençler arasında ve çok da genç olmayanlar arasında) sahip olduğu çekişin farkındadır ve bu tür etkinliklerde elde edilen büyük teşhirden yararlanmaya çalışırlar ve sektörle gitgide daha fazla bağlantı kurarlar. e-spor veya Gran Turismo gibi oyunlar. Ford geride kalmak istemiyor ve bu yüzden bu yüksek performanslı modeli hem gerçek hem de sanal dünyaya yani hem sürücü hem de oyuncular için sunacak.

Goodwood Festival of Speed ​​sırasında Ranger Raptor. | FORD

Gamescom ziyaretçileri, bu duruma özel olarak tasarlanmış bir 4D yarış simülatöründe becerilerini test etmek için Ford standına yaklaşabilecek ve bu tür bir aracı sürerken mümkün olduğunca gerçeğine yakın bir deneyim yaşayabilecekler. Ayrıca, etkinliğin sürdüğü beş gün boyunca, 4D simülatöründe her gün rekor tur rekorunu kazanan ziyaretçi, M-Sport Ford World Rally Team ile bir gün geçirmek için İngiltere'ye bir gezi kazanacak.

Valensiya'daki Ford fabrikası üretim süreçlerini iyileştiriyor

Ford, 2022'de kompakt bir pikap piyasaya sürmeyi planlıyor

Avrupa Ranger Raptor'un teknik özellikleri henüz bilinmese de, Amerikan pick-up 2.0 litrelik dört silindirli çift turbo dizel motor, maksimum 213 beygir gücüne ve on vitesli otomatik şanzımana sahip. Mekanik düzeyde, Ford F-150'ye kadar izlenen bir modeldir.

Ford, 12-22 Eylül tarihleri ​​arasında Frankfurt Otomobil Fuarı'nda sergileyeceği yeni Puma ile gelecek yeniliklerden birini dünyaya göstermek için özgünlüğü çekti. Amerikan firmasının yeni kompakt SUV'si, aracın arkasında bulunan 80 litrelik bir saklama alanı olan MegaBox'ı bagajında ​​saklıyor.

27 Ağu 2019, 12:21 pm CEST

Çizim

Michigan firması, su geçirmez malzemeleri ve suyun tahliye edilmesini sağlayan ve yıkamayı kolaylaştıran bir delik sayesinde bu alandaki çok yönlülüğünü vurguluyor. Özellikle kirli spor malzemeleri, plaj eşyaları gibi bagajı kirletebilecek nesneleri saklamak için idealdir ...

|

Yeni Ford Puma ile ilgili tüm bilgiler.

Köpek banyosu

Ford, SUV olarak yeniden ortaya çıkan Puma'yı yeniden icat etti

Ford, yeni SUV'si Puma'nın ilk detaylarını tanıttı

MegaBox'ı tanıtmak için Ford, bu kargo alanının sahip olabileceği işlevlerden birini göstererek onu köpekler için bir tuvalete dönüştüren bir video hazırladı.